рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ватт

— одиниця електричної потужності, визначається як енергія, що розсіюється за одну секунду на опорі в 1 Ом при пропусканні через нього струму в 1 ампер. Скорочене позначення — Вт.

Веб-камера

(також вебкамера) — цифрова відео або фотокамера, здатна в реальному часі фіксувати зображення, призначені для подальшої передачі по мережі Інтернет (у програмах типу Instant Messenger, або в будь-якому іншому відеозастосуванні). Веб-камери, що доставляють зображення через Інтернет, закачують зображення на веб-сервер-сервер або за запитом, або безперервно, або через регулярні проміжки часу. Це досягається підключенням камери до комп'ютера або завдяки можливостям самої камери. Веб-камера містить об'єктив, оптичний фільтр, ПЗЗ матрицю або КМОП матрицю, схему цифрової обробки зображення, схему компресії зображення та опціонально веб-сервер для підключення до мережі. Схемотехніка КМОП зокрема використана у веб-камерах IC-720 Web, IC-730 Web, IC-780 Web, IC-850 Web, IC-890 Web, IC-920 Web, IC-930 Web, IC-960 Web.

Вихідна потужність

— величина, що визначає здатність підсилювача потужності створювати напругу і струм, що подаються на гучномовець, вимірюється у ватах.
Вихідна потужність (RMS) (RMS, від англ. Root Mean Squared — середньоквадратичне значення) — середньоквадратичне значення потужності, обмеженої заданими нелінійними спотвореннями. Потужність заміряється синусоїдальним сигналом на частоті 1 кГц при досягненні 10% THD (THD — коефіцієнт гармонійних спотворень); обчислюється, як добуток середньоквадратичних значень напруги і струму при еквівалентній кількості теплоти, що утворюється постійним струмом. Тобто, ця потужність чисельно дорівнює квадратному кореню добутку квадратів усереднених величин напруги і струму. RMS характеризує середню потужність, на якій акустична система може працювати тривалий час. Це значення є загальноприйнятим стандартом і об'єктивно характеризує вимірювану робочу потужність.

Віртуальне просторове звучання

методи відтворення багатоканального звуку через два фронтальні канали. Наприклад, Virtual Dolby Digital дає змогу отримати такий ефект для запису Dolby Digital, а для Virtual Dolby Surround — записів в Dolby Pro Logic. Окрім цього алгоритму, найчастіше використовуються TruSurround від SRS Labs і VMAx.

Вуфер

(від англ. woofer — «репродуктор низького тону», укр. НЧ-динамік) — динамік, спеціально розроблений для відтворення низькочастотного діапазону (див. також Сабвуфер). Обов'язковий елемент акустичних систем. Асортимент вуферів ТМ SVEN можна подивитися на нашому сайті.

Вхід для зовнішнього кросовера (X-over Input, Bypass, Direct, LFE)

призначений лише для низькоамплітудного сигналу, скорегованого зовнішнім ФНЧ, або для комутації спеціального низькочастотного каналу (LFE, от англ. Low Frequency Effects).

ВЧ-вихід (RF-вихід, RF OUT)

— високочастотний вихід.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!