рус
укр
 

Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно

Sven KB-G8500 30.08.2021

Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно

Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.

Модель вже є в продажу. Це мембранна клавіатура з напівпрозорим корпусом, яскравим підсвічуванням, металевою основою і клавішами швидкого доступу. З урахуванням ціни, виходить досить цікавий пристрій, давайте розберемося чи вартий він уваги.

ХАРАКТЕРИСТИКИ • Тип: мембранна
 • Сумісність з ОС: Windows
 • Розкладка клавіатури: Рус/Укр/Eng
 • Розкладка кирилиці: Windows
 • Кількість клавіш: 104
 • Клавіш швидкого доступу: 12
 • Інтерфейс: USB
 • Напрацювання на відмову: понад 50 000 000 натискань
 • Довжина кабелю: 1,8 м
 • Розмір: 442 х 140 х 33 мм
 • Вага: 700 грам
 • Колір: чорний
 • Підсвічування: є


ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

SVEN KB-G8500 упаковано в картонну коробку в фірмовому синьому кольорі. Зовні можна побачити зображення пристрою і дізнатися про основні характеристики та особливості. Всередині, крім клавіатури, знаходиться інструкція.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Модель представляє собою мембранну клавіатуру зі 104 клавішами. Вони підняті на корпусі, мають невеликі поглиблення під пальці для більш зручного натискання. Клавіші Shift тут повнорозмірні, Enter дворядний. Клавіші швидкого доступна - F1-F12. Функції працюють при одночасному натисканні з FN. Широкі клавіші (Пробіл та ін.) посилені та не бовтаються.

Кейкапи з чорного пластику, символи нанесені лазерним гравіюванням. Шрифт кирилиці трохи менший, але менш помітним він від цього не стає. Ті, хто не володіють методом "сліпого друку" навряд чи відчують дискомфорт. Ресурс роботи клавіш заявлений понад 50 млн натискань.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500 igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Попри те, що клавіатура повнорозмірна, вона вийшла досить невеликою. Цього вдалося домогтися за рахунок мінімальних рамок - їх тут майже немає. Практично весь простір займають клавіші, лише з правого боку зверху розташовані індикатори роботи клавіш Num, Caps і Win.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Корпус пристрою виконано з напівпрозорого пластика, тому підсвічуються не тільки кнопки і простір між ними, а вся верхня поверхня. Є у клавіатури дихаючий режим, можливість змінити яскравість підсвічування, а також повністю її відключити.

Нижня частина клавіатури - лист металу. Він робить конструкцію міцною, тому при натисканні нічого не прогинається, а ще він надає їй вагу. У порівнянні з багатьма мембранними клавіатурами, цей пристрій важчий, що створює враження надійності.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Для стійкості тут передбачено прогумовані ніжки. Кут нахилу не змінюється, але на дні у верхній частині є свого роду потовщення по всій довжині. По суті, це одна довга ніжка, яка і забезпечує нахил, що робить використання більш зручним.

Для підключення використовується кабель довжиною 1,8 метра, котрий має обплетення. Інтерфейс з'єднання - USB.


КЛАВІАТУРА В РОБОТІigrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Для початку роботи, клавіатуру необхідно підключити до USB роз'єму. Додаткове ПО або установка драйверів не потрібні. Все налаштовується самостійно.

Модель мембранна, для клавіш заявлений високий ресурс натискань. Натискаються вони тихо, для спрацьовування потрібно дотиснути клавішу до кінця. Затримок і переривань в роботі помічено не було. Для роботи або ігор в якості початкового рішення пристрій цілком підходить.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

Завдяки наявності клавіш швидкого доступу, зручність використання підвищується. Є управління плеєром, запуск пошти, домашньої сторінки в інтернеті та калькулятора. Крім того, можна повністю заблокувати клавіатуру. Опції гри виражені блокуванням кнопки Win і можливістю перемикання між стрілками та WASD.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g8500

З точки зору загальних вражень від використання, модель вийшла вдалою. Вона стійка, не прогинається при роботі, кнопки не бовтаються, мають хороший відгук, тихі, рівень підсвічування налаштовується, при необхідності його можна зовсім відключити. Потрібно відзначити, що підсвічування трохи нерівномірне, якщо придивитися, то верхня частина символів на кейкапах підсвічена трохи менше, ніж нижня. Втім, в очі це не кидається.


ВИСНОВОКSven KB-G8500 - це відмінна клавіатура для ігор і роботи бюджетного рівня. Вона зручна, якісно зроблена, має симпатичну зовнішність і додаткові корисні функції. Зазвичай в недорогих пристроях є якісь компроміси, на які не звертаєш увагу через цінник, але в цій моделі причепитися ні до чого.

ПЛЮСИ
 • Якість збірки
 • Зручність клавіш
 • Цікавий дизайн
 • Наявність кнопок
  швидкого доступу
 • Невисока ціна
МІНУСИ
 • Нерівномірне
  підсвічування символів
  на клавішах

ОЦІНКА

9БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО SVEN KB-G8500


avtor

АВТОР:
Артем Сибіряков


...
  всі