рус
укр
 

Програмована ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням SVEN KB-G9400

Ігрова клавіатура KB-G9400 — пристрій від фінської компанії SVEN, що поєднує в собі повний набір функцій як для геймінгу, так і для повсякденного використання. Любителі комп'ютерних ігор безумовно оцінять зручні клавіші та відмінну ергономіку, завдяки якій досягається високий рівень комфорту під час багатогодинних сесій. Окремо варто згадати зручну знімну підставку під зап'ястя, що перешкоджає швидкому стомленню і розвитку так званого «тунельного ефекту».

Ну і, звичайно, геймерське рішення складно уявити собі без різнобарвного підсвічування, що дозволяє глибше зануритися в атмосферу ігрового процесу. УSVEN KB-G9400 воно повнокольорове і може налаштовуватися за допомогою спеціального ПО, яке також дозволяє програмувати клавіші для більш ефективного управління іграми та іншими додатками. За довговічність і надійність відповідають корпус з міцного пластику та кабель в тканинній оплітці, який не тільки забезпечує йому захист, але й запобігає заплутуванню.

Для роботи та повсякденного використання дуже важливі розміри та положення кнопок - і тут особливо раді будуть любителі нестаріючої класики: стандартна розкладка зі 104 клавішами, «двоповерховий» Enter, довгі Shift - все на місці. А 12 мультимедійних кнопок, які активуються модифікатором Fn, дозволять зробити роботу з клавіатурою більш швидкою та ефективною. SVEN KB-G9400 — це справжній «універсальний солдат», однаково корисний і в ігровому бою, і в роботі, і в повсякденному житті.

Роздобути собі такого можна вже сьогодні - ігрова клавіатура доступна в каталогах магазинів електроніки та побутової техніки за ціною, яка стане ще однією вагомою перевагою.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400 igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400 igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400 igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400 igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

Особливості:

  • Міцний кабель в оплітці
  • Знімна підставка під зап'ястя
  • Блокування клавіші WIN
  • 12 мультимедійних (Fn) клавіш
  • Регулювання яскравості підсвітки клавіатури
  • Програмне забезпечення, яке дозволяє програмувати клавіші і керувати підсвіткою
igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАВДЯКИ ПЗ


Спеціальне програмне забезпечення допомагає настроювати всі параметри клавіатури: від функцій клавіш до підсвічування.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

НІЯКИХ «СЮРПРИЗІВ» ВІД КЛАВИШІ WIN


Блокування клавіші WIN дозволяє убезпечити геймера від несподіваного виходу з гри через випадкове її натискання.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

МОЖЛИВІСТЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЯСКРАВОСТІ ПІДСВІЧУВАННЯ


Можливість регулювання яскравості підсвічування дозволяє підібрати необхідний рівень в залежності від освітленості ігрового місця.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

КОМФОРТ ЯК ПЕРЕВАГА


Зручна знімна підставка під зап'ястя дозволяє знизити стомлюваність рук та отримати перевагу під час тривалих гейм-сесій.


igrovaya-klaviatura-sven-kb-g9400

НЕ ПЕРЕГНЕТЬСЯ, НЕ ЗЛАМАЄТЬСЯ,
НЕ ПІДВІДЕ


Міцний кабель в оплетці має високу гнучкість і не схильний до заплутування, але при цьому забезпечує максимальний рівень надійності.


  • Повернутись до списку НОВИН
  • Клавіатури SVEN
  • Програмована ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням SVEN KB-G9400


...
  всі