рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Навушники

(зустрічається також термін головні телефони, з англ. Headрhones) — пристрій для персонального прослуховування мови, музики або інших звукових сигналів. У комплекті з мiкрофоном навушники можуть служити гарнітурою — засобом для ведення переговорів по телефону або іншому засобу голосового зв'язку. Крім того, навушники використовуються в звукозаписних студіях для точного контролю записуваного трека музичної композиції. Основними технічними характеристиками навушників є: частотний діапазон, чутливість, опір, максимальна потужність і рівень спотворень у процентному співвідношенні.
За способом передачі звуку навушники діляться на провідні (служать в основному для прослуховування із стаціонарних звукових систем) і безпровідні (мобільні, але прив'язані до бази (радіо) або мають обмежений радіус дії).
За типом конструкції (вигляду) їх поділяють на: вставні (повсякденна назва — «вкладиші») — вставляються у вушную раковину; внутрішньоканальні або вакуумні (повсякденна назва — «затички») — вставляються у вушний канал; накладні — накладаються на вухо; повнорозмірні — повністю охоплюють вухо. Велике різноманіття навушників ТМ SVEN дивіться на нашому сайті.

Навушники відкритого типу

Навушники, в яких тильна частина випромінювача працює на об'єм, що сполучається із зовнішнім середовищем, називаються навушниками відкритого типу. Вони являють собою головні стереотелефони, в які частково потрапляють зовнішні звуки. Відкриті навушники дають чіткішу картину, тоді як у закритих виникає невеличкий резонанс.

Навушники закритого типу

Навушники, в яких тильна частина випромінювача працює на замкнутий об'єм, називаються навушниками закритого типу. Вони відтворюють добре збалансований звук, характеризуються тим, що їх амбушури щільніше прилягають до голови і закривають все вухо цілком, надаючи максимально комфортні відчуття навіть при багатогодинній безперервній роботі. Такі навушники дозволяють зменшити до мінімуму проникнення зовнішніх шумів. Навушники закритого типу GD-6300, GD-6400, GD-9600, GD-9800 та ін. можна подивитися на нашому сайті.

Навушники-вкладиші

тип конструкції вставних навушників, амбушури яких вставляються у вушну раковину. Моделі GD-005, GD-1100, GD-1300, GD-1400, GD-1500, GD-1600, GD-1700, GD-2100, GD-2300, GD-2400, GD-2500, GD-2600, GD-2800 таких навушників дивіться на нашому сайті.

Наголов’я

пристрій фіксації навушників на голові; часто виконується у формі дуги з пружного матеріалу; може бути подвійним (друга дуга грає роль механізму настроювання на розмір). Варіантів з'єднання чашок з наголов’ям багато (від нерухомого до шарнірного); найбільш поширений — за допомогою вилки та осей.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!