рус
укр
 

Про компанію


Починаючи з моменту свого заснування в 1991 році, компанія SVEN є розробником і виробником сучасного високоякісного аудіо- та відеоустаткування (комплекти для домашнього кінотеатру, акустичні системи, телевізори, програвачі, ресівери, підсилювачі потужності, блоки живлення, сабвуфери, навушники, мікрофони тощо), а також професійного акустичного і світлового устаткування, комп'ютерних корпусів, периферії та інших комп'ютерних аксесуарів.

На території України успішно функціонують 4 представництва і головний офіс у м. Києві. Регіональні представництва розташовані в Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

За підсумками опитування відомої міжнародної лабораторії iXBT торгова марка SVEN упродовж останніх десяти років (2001–2010 рр.) 9 разів отримувала премію «Бренд року», а одного разу була другою. Продукція SVEN неодноразово нагороджувалася дипломами на таких найпрестижніших міжнародних виставках, як Hi-Fi Show, DVD-Show, Erika, «Цифроманія» та ін.

Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не лише найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити найвимогливішого споживача, а й головне — розрахованої на масового покупця. Девіз «Іноваційність і доступність» повною мірою відображає цілі та наміри компанії.

Понад 80 сервісних центрів по всій Україні надають допомогу покупцям продукції торгової марки SVEN і приходять їм на виручку у випадку необхідності.

Строга політика якості та зважені ціни надали змогу компанії SVEN посісти провідне місце на українському та східно-європейськомі ринках побутової і комп'ютерної електроніки та інших товарів — незмінно зростаюче з року в рік число покупців товарів з маркою SVEN є яскравим тому підтвердженням.

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!