рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

CD-Manager

спеціальний режим програмного відтворення для CD-чейнджерів. Наприклад, відтворення перших фрагментів всіх компакт-дисків, що знаходяться в магазині, або відтворення на всіх компакт-дисках фрагментів, що мають однаковий порядковий номер.

CD-R (CD-Recordable)

технологія запису CD-даних і музики з використанням дешевих дисків з одноразовим записом. CDR-приводи і носії підтримують UDF-формат (англ. Universal Disk Format — універсальний дисковий формат).

CD-R/CD-RW Playback

позначення сумісності програвача із записуваними (перезаписуваними) компакт-дисками формату CD-Audio.

CD-ROM (Compact Disc Read Only Memory)

формат компакт-диска, що використовується для зберігання текстової, графічної та звукової (стерео-Hi-Fi) інформації. Звукові CD-програвачі не можуть відтворювати диски CD-ROM, а комп'ютерні CD-ROM-приводи можуть відтворювати й звукові диски.

CD-RW (CD ReWritable)

технологія перезаписуваних CD. CD-RW-приводи можуть також бути використані для запису дисків CD-R і можуть читати диски CD-ROM. Диски CD-RW можуть бути перезаписані більше тисячі разів і читаються на універсальних (MultiRead) CD-ROM-приводах або сумісних з CD-RW звукових CD-програвачів. CD-RW підтримують UDF-формат. Сьогодні є CD-RW з одноразовою і підвищеною швидкостями запису.

Circum-aural

позначення різновиду амбушурів (англ. Circum-aural — у дослівному перекладі «навколо вуха») в навушниках. Головний телефон, який оточує вушну раковину і розташований на наголов'ї. Контакт з головою зазвичай підтримується за допомогою пружних подушок. Головний телефон з амбушурами «навколо вуха» може торкатися вушної раковини, але сильно її не здавлювати.

CMOS

від англ. complementary-symmetry/metal-oxide semiconductor (КМОН; комплементарна логіка на транзисторах метал-оксид-напівпровідник) — технологія побудови електронних схем. Переважна більшість сучасних логічних мікросхем, зокрема процесорів, використовують технологію КМОН. Зокрема вона використана у веб-камерах компанії SVEN IC-730 Web, IC-780 Web, IC-850 Web, IC-890 Web, IC-920 Web, IC-930 Web, IC-960 Web.

CRT

(англ. Catode Ray Tube — електронно-променева трубка, ЕПТ; кінескоп) — електровакуумний прилад, що перетворює електричні сигнали в світлові.

Crystallizer

спеціальний активний темброблок для особливо точної настройки відтворюваних частот. Від англійських слів crystal – кришталево-чистий та lizer=equalizer – вирівнювач. Активний темброблок з регулюванням тембру в межах ± 12 дБ використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX та GRAND TM Sven.

CT (Clock Time)

код відображення точного часу в системі RDS.

CTI

(англ. Color Transition Improvement) — термін, що позначає поліпшення переходів кольору в LCD-моніторах.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!