рус
укр
 

Ігрова гарнітура з LED підсвічуванням та віртуальним звуком 7.1 SVEN AP-U1500MV

Об'ємний звук та різноманітні опції для кастомізації – чого ще можна бажати від ігрової гарнітури? Звичайно ж, відмінного рівня комфорту та надійності, а ще можливості легко та із задоволенням спілкуватися з соратниками по команді. І все це є у представлених нещодавно компанією SVEN геймерських навушниках AP-U1500MV. Пристрій пропонує кіберспортсменам не тільки новий рівень занурення в гру, але й справжні переваги у віртуальних баталіях - об'ємний звук 7.1 дозволяє чіткіше локалізувати супротивників та інші джерела небезпеки.

LED-підсвічування, що відключається, дає можливість тонко керувати ігровою атмосферою і привертає погляди оточуючих. Увімкнення підсвічування та налаштування звуку виконуються за допомогою спеціального ПЗ, що дозволяє надати пристрою індивідуальності та забезпечити його максимальну відповідність запитам та потребам конкретного користувача. Високий рівень комфорту та пасивної звукоізоляції досягається за рахунок зручного оголів'я та м'яких амбушурів, все це разом дозволяє гарнітурі ідеально прилягати до голови.

Окремою слід відзначити кабель навушників SVEN AP-U1500MV. Перше, що привертає увагу - це, звичайно, стильне і міцне тканинне обплетення. Воно не тільки захищає від перетирання та інших ушкоджень, а й запобігає заплутуванню. А ще на кабелі розміщений зручний пульт, завдяки якому можна буквально одним рухом керувати гучністю, мікрофоном та підсвічуванням, ні на секунду не відриваючись від ігрового процесу. Підключення до джерела здійснюється за допомогою USB, що дозволяє досягти найвищого рівня якості звучання, за яке відповідальні висококласні динаміки діаметром 50 мм з неодимовими магнітами.

Ну і, звичайно, не можна не сказати про мікрофон, який можна за бажанням знімати та встановлювати назад залежно від сценарію використання ігрових навушників. Завдяки вітрозахисту та високій чутливості -42 Дб він дозволяє легко та ефективно спілкуватися з соратниками по команді під час найспекотніших ігрових баталій. І все це SVEN пропонує за доступною для широкого кола користувачів вартість, у чому можна переконатися прямо зараз – продажі в магазинах електроніки та побутової техніки вже стартували.


igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv


igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv

igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv

Особливості:

  • Об’ємне звучання 7.1
  • Комфортна посадка
  • Динамічне підсвічування
  • Найвища якість звучання
  • Навушники з пасивною системою шумопоглинання
  • Оптимізовані для професійного геймінгу
  • Тканинне обплетення кабелю, перешкоджає заплутування
igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv

ІГРОВА АТМОСФЕРА В ЯСКРАВИХ КОЛЬОРАХ


LED-підсвічування, що відключається, дозволяє створити унікальну атмосферу ігрового місця і робить зовнішній вигляд навушників ще більш привабливим.


igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv

КАСТОМІЗАЦІЯ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ


Спеціальне програмне забезпечення дозволяє настроювати звучання гарнітури так, як цього вимагає ситуація.


igrovaya-garnitura-sven-ap-u1500mv

ОБ'ЄМНИЙ ЗВУК ТА ІГРОВА ПЕРЕВАГА


Віртуальний звук формату 7.1 дозволяє глибше занурюватися в ігровий процес, а також чіткіше локалізувати супротивників та інші джерела небезпеки.


  • Повернутись до списку НОВИН
  • Навушники, гарнітури та мікрофони SVEN
  • Ігрова гарнітура з LED підсвічуванням та віртуальним звуком 7.1 SVEN AP-U1500MV

Додаткові матеріали

...
  всі